Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

Školení firemního nákupu

Připravujeme pravidelné semináře a školení pro lepší firemní nákup. Naučíte se v praxi osvědčené postupy: jak zvýšit výkonnost nákupu, jak správně vybírat dodavatele, jaké metody a nástroje používat …

Semináře a školení na Excelentní nákup.cz

 

Excelentní Nákup

» Zjistit více o školení firemního nákupu

Kdo semináře školí?

Jaroslav CirkovskýJaroslav Cirkovský se začal oblasti nákupu a obchodu  věnovat v roce 1992. Jako nákupní manažer působil v prostředí českých i zahraničních společností.

Je absolventem britského vysokoškolského programu zaměřeného na strategické řízení a držitelem titulu Master of Business Administration (MBA) uděleného britskou Nottingham Trent University.

Na Open Univesity CR, Business School získal Profesionální diplom v managementu.

Co říkají o seminářích

“Seminář Efektivní řízení nákupu byl veden na velmi profesionální úrovni a byl doplněn mnoha osobními zkušenostmi lektora, což přednášku obohatilo. Seminář splnil má očekávání a obohatil mě o mnoho nových poznatků a informací týkajících se strategie nákupu. ”

Ondřej Kolarczyk
SECUPACK s.r.o.

“Seminář Jak si vyjednat lepší dodavatelské podmínky – Výběrová řízení v nákupu doporučuji všem, kteří chtějí získat širší rozhled v oblasti nákupu. Jednodenní kurz byl řízen profesionálně a zaměřil se na konkrétní oblasti, které nejvíce zajímaly přítomné účastníky. Forma, kdy se setkávají názory lidí z různých firem je vhodná hlavně tam, kde se sejdou sdílnější povahy, a pokud se to podaří, uvědomí si člověk, že téměř vždy je jeho přístup ovlivněn zažitými stereotypy, které se může vyplatit změnit. ”

Tomáš Otáhal
Meopta – optika, s.r.o.

“Zúčastnila jsem se semináře Efektivní řízení nákupu. Musím říci, že to bylo jedno z nejlepších školení na jakých jsem kdy byla. Lektor s dlouholetou praxí opravdu věděl, o čem mluví. Na pozici nákupu přímého materiálu jsem nová a seminář pro mne byl velmi přínosný. Získala jsem tolik důležitý „zdravý pohled“ na nákup a jeho hlavní cíle, ale zdaleka nejen to… ”

Lenka Kořenková
Odry

“Absolvovala jsem seminář ,,Efektivní řízení nákupu“ a byla jsem nadmíru spojená. Jako začínající nákupčí jsem si odnesla opravdu bohaté informace. Líbilo se mi nejen velice poutavé vedení semináře, které bylo zpestřeno vzájemnou diskuzí a výměnou názorů či zkušeností ostatních, ale i bohaté zkušenosti pane Cirkovského. Je opravdu odborník. Kurz pod jeho vedením mě velice bavil. Bylo skvělé, že vždy uváděl i příklady z praxe. Na závěr tedy všem vřele doporučuji nejen seminář, ale i příjemného pana Cirkovského. ”

Věra Brandýsová
Devro, s. r. o.

“Seminář Metody a nástroje strategického řízení nákupu mne překvapil velmi širokým záběrem. Hlavním přínosem bylo pro můj tým porovnání teoretických znalostí a vlastní praxe. Velmi doporučuji všem, kteří chtějí v krátkém čase poznat, v čem spočívá správná úloha nákupu a jak je pro firmu důležité hlídat všechny nové trendy v nákupu. Oceňuji výborné komunikační dovednosti lektora pana Cirkovského. ”

Petr Zemek
CZ LOKO, a.s.

“Seminář Efektivní řízení nákupu doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět něco o nákupních strategiích, nástrojích používaných při řízení nákupu, ale i o elektronických aukcích. Já sama jsem využila podklady z kurzu ke své práci, zejména jsem aktivněji začala využívat ABC analýzu, která mi pomohla rozvrhnout efektivněji práci směrem k jednotlivým nakupovaným a skladovaným položkám. Kurz byl veden věcně a srozumitelně, o probíraných tématech jsme rovněž vedli diskuze a propojovali tak teoretické poznatky s našimi zkušenostmi a zkušenostmi pana Cirkovského. ”

Ing. Kateřina Roučková
Kabelovna Decin Podmokly, s.r.o. & KDP Assembly, s.r.o.

“Seminář na téma „Strategické řízení nákupu a strategie nákupu“ byl pro mě velice přínosný. Absolvovala jsem již několik školení, která se zabývala podobnou problematikou, ale jen z mála jsem odcházela s pocitem, že mě o něco obohatila. Získala jsem jasnou představu, jak by strategické řízení nákupu mělo být implementováno v daném subjektu. Lektor informace předával srozumitelnou formou a uváděl příklady z praxe, což velmi kvituji. Určitě se velmi ráda zúčastním dalších programů, které budou pod vedení p. Cirkovského. ”

Bc. Karolína Tomšová
ATAS elektromotory Náchod a. s.

“Seminář Efektivní řízení nákupu byl pro mě velice přínosný, zejména díky představení elektronické aukce – e-Procurementu, jejíž aplikaci považuji za skvělý nástroj zefektivnění nákupního procesu. Díky dalšímu tématu Hodnocení a zlepšování dodavatelů jsem se naučila na nákupní činnost pohlížet z širšího pohledu, který je pro nákupčí jedním z nejdůležitějších pro zvládnutí daného oboru. Lektor vykládal velice srozumitelně, jasně a na veškeré dotazy dokázal okamžitě reagovat. Tento seminář doporučuji všem, kdo chtějí provádět nákupní činnost zodpovědně a tak, aby jejich práce dávala smysl. ”

Tereza Kátká
UPC Česká republika s.r.o.

“Školení mi napomohlo k propojení mé dosavadní praxe s teoretickými poznatky. Jasný přínos jsem viděl ve zdokonalení se, jak lépe definovat a následně prosadit své názory, což jsem z daleka neuměl. Také diskuse s člověkem, který prošel bohatou praxí, mi přinesla nové poznatky a názory, které postupně vyhodnocuji a budu se snažit toto v mé praxi dále aplikovat. ”

Václav Brandejs
LEIFHEIT s.r.o.

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

» Elektronická kniha ke stažení ZDARMA

» Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena • • Google+

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top