Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

E-aukce

Automatizujte své nákupní procesy a ušetřete až 50 % času. Nechte za sebe pracovat excelentního vyjednavače a snižte si nákupní ceny. Úspora u prvních realizovaných e-aukcí může být až 60 %.

                    Chci vyzkoušet e-aukční software

Co to je e-aukce a jaké jsou její přínosy?

E-aukce je elektronické výběrové řízení na dodavatele různých komodit a služeb realizovaná prostřednictvím internetu a e-aukčního software.

Přínosem je transparentnost celého procesu výběrového řízení a snížení nákupních cen přibližně v rozmezí 5 – 20 % u různých komodit a až 60 % u služeb. E-aukční software za vás odvádí práci velmi zkušeného a trénovaného vyjednávače.

» Zjistěte další přínosy e-aukcí

Jak funguje e-aukce?

E-aukce se odehrává na internetu. Sledovat ji můžete ve svém webovém prohlížeči, kde pomocí sofistikovaného programu kupující (vyhlašovatel e-aukce) porovnává a vyhodnocuje nabídky pozvaných potencionálních dodavatelů.

Na rozdíl od klasické „obálkové metody“ mají pozvaní účastníci e-aukce (dodavatelé) možnost reagovat na konkurenční nabídky vylepšením svých vlastních nabízených cen a podmínek.

» Zjistěte, jak funguje e-aukce

Chcete informace o využití e-aukčního softwaru v praxi?

Stáhněte si e-book zdarma

Sjednejte si osobní schůzku, na níž vám bezplatně představíme, jak e-aukční software změní vaše výběrová řízení a ušetří peníze a čas.

» Sjednat si schůzku

Kdo se účastní e-aukce?

E-aukce je vlastně interaktivní jednání o ceně, využívající sílu konkurenční prostředí, přirozené rivality a soutěživosti jednotlivých firem v dané branži.

U soukromých společností závisí počet pozvaných firem na zvážení vyhlašovatele a ochotě potencionálních dodavatelů se e-aukce zúčastnit.

U veřejných, dotovaných a sektorových zadavatelů použití e-aukce upravuje § 96 a § 97 Zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách.

» Vyzkoušejte ZDARMA ostrou e-aukci

Co je e-aukce

Na uvedeném obrázku je e-aukce znázorněna graficky. Důležitou roli zde sehrává služba hotline, která v průběhu přípravy a vlastní realizace e-aukce zajišťuje jejím účastníkům dohled a podporu při řešení různých problémů.

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

» Elektronická kniha ke stažení ZDARMA

» Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top