Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

Vyzkoušejte ostrý e-aukční software

Získejte dvouměsíční přístup do ostrého e-aukčního softwaru v hodnotě 44 000 Kč bez DPH! A zjistěte sami, jak snadno se ovládá a jaké mimořádné úspory a zkrácení času nutného na realizaci výběrového řízení můžete dosáhnout.

Co získáte

Využijte příležitosti a:

Po dobu testu máte možnost realizovat neomezený počet on-line výběrových řízení a uspořené finanční prostředky případně využít na nákup licence e-aukční softwaru PROe.biz.

Dle dlouhodobých zkušeností uživatelů SW systému PROe.biz přináší první využívání on-line výběrových řízení, v závislosti na nakupované komoditě zboží, přibližnou úsporu na nákupních cenách v rozmezí 5 – 20 %. U služeb se výše úspory pohybuje v rozmezí 25 – 60 %. Dále uživatelé oceňují více než 50 % úsporu transakčních nákladů a časů.

» Chci vyzkoušet e-aukční software

Jaké jsou další přínosy

Bezplatná zkušenost. Firma není povinná si před ani po akci software zakoupit a může jej po předem smluvenou dobu bez množstevního omezení a zcela bezplatně užívat ke svému prospěchu.

» Chci vyzkoušet e-aukční software

Jak to funguje

Jaký postup vás čeká?

  1. Administrátorská centrála PROe.biz otevře na svých serverech vlastní firemní e-aukční síň, která bude přístupná prostřednictvím Internetu po celou dobu zkoušení.
  2. Pověřené osoby zaškolí administrátory z řad pracovníků vašeho nákupního týmu, kteří následně budou sami připravovat a realizovat výběrová řízení. Školení je zpoplatněno částkou 8 000 Kč bez DPH na firmu.
  3. Realizujte tolik výběrových řízení, kolik sami chcete. My vás v jejich počtu neomezujeme.

V případě potřeby a na vyžádání mohou pracovníci PROe.bizu provádět kontrolu a průběžné konzultace při přípravách e-aukcí.

 

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

» Elektronická kniha ke stažení ZDARMA

» Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top