Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

Kontakt

Kdo stojí za Benefico

 Jaroslav Cirkovský – v oblasti firemního nákupu a obchodu se pohybuji od roku 1992. Jako nákupní manažer jsem působil v prostředí českých i zahraničních společností.

Nyní jako lektor a konzultant pomáhám profesionálním nákupčím a firmám řešit problémy, které je trápí a sami na ně již nestačí. Svým klientům mimo jiné napomáhám zvyšovat kvalifikaci, odhalovat prostor pro úspory nebo zvyšovat úroveň firemního nákupu.

Jsem absolventem britského vysokoškolského programu zaměřeného na strategické řízeni a držitelem titulu Master of Business Administration (MBA) uděleného britskou Nottingham Trent University. Na OPEN UNIVERSITY CR, BUSINESS SCHOOL jsem získal Profesionální diplom v managementu.

Dále jsem absolvoval řadu kurzů, seminářů a konferencí se zaměřením na problematiku nákupu. Mezi dlouhodobé kurzy, kde je nutné složit zkoušky, lze zařadit kurz Manažer logistiky, který je certifikován Komorou logistických auditorů, kurz Trénink trenérů Preparation for Certified Purchasing Professional (CPP) či  Preparation for Certified Professional Purchasing Manager (CPPM) pořádaný The American Purchasing Society.

Zde jsem dále absolvoval kurzy Managing Inventory, Esential Law for Buyers ans Sellers, Math for Purchasing and Business a Applied Cost and Price Analysis.

Napište mi

Napište mi. Ozvu se vám a domluvíme se, co pro vás mohu udělat.

Kontaktní a fakturační údaje

BENEFICO s.r.o.
Kostelní Hlavno 154
294 76 Kostelní Hlavno
IČO: 282 43 757
DIČ: CZ28243757

Zapsáno u Městského soudu v Praze dne 18.2.2008, oddíl C, vložka číslo 13493.

jednatel společnosti: Jaroslav CIRKOVSKÝ, MBA

 

Nejlepší vyjednávač je váš počítač

» Elektronická kniha ke stažení ZDARMA

» Podrobný návod, jak realizovat úspěšné výběrové řízení

ebook o firemním nákupu a e-aukcích

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top