Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

Přihlaste se na Procurement Professionals Camp

Publikováno: 5. 6. 2017 | rubrika: Osobní rozvoj, Události

Jste profesionální nákupčí, který se chce profesně rozvíjet, rád čerpá ze zkušeností ostatních a chce zvýšit kvalitu firemního nákupu?

Pak právě vám je určen Procurement Professionals Camp >> 

Ve dnech 29.–31. srpna se již počtvrté koná třídenní akce, na které se setkáte s kolegy z branže, vyměníte si zkušenosti, na cokoli se zeptáte a získáte jedinečné know-how předních odborníků.

Letos jsem připravil tři novinky, ze kterých mám velkou radost.

Tým lektorů posílí dva špičkoví odborníci, kteří patří k předním osobnostem oboru v České republice.

Seminář „Strategické řízení nákupu a strategie nákupu“ spolu se mnou povede Martin Zelinka, ředitel nákupu Siemens, s.r.o., o. z. Industrial Turbomachinery.

Na nového lektora se můžete těšit i na kurzu „Excelentní nákupčí“. O své bohaté zkušenosti se s vámi podělí Tomáš Veit, Head of Procurement Western & Central Europe, Plzeňský Prazdroj.

A poslední novinka?

Z praxe vím, jak je pro nákupní rozhodování velmi důležitý správný výklad dat. Proto jsme s kolegou Danielem Miklášem dali hlavy dohromady a zamysleli se, jak elegantním způsobem získat smysluplné údaje z neupravených dat a odvyprávět je pomocí tabulek a grafů.

Z výsledku jsem byl nadšený, a proto jsem si jistý, že se bude účastníkům semináře „Microsoft Excel pro nákupčí“ velmi líbit. A to především pokud nemají informační systém umožňující dělat výdajové analýzy. Nenechte si tento kurz ujít.

Pro úplnost ještě musím zmínit čtvrtý kurz „Praktický trénink vyjednávání (nejen) pro nákupčí“. Tento seminář jsem na program zařadil, protože vyjednávání je pro nákupčí klíčovou dovedností.

Ať chcete udržet krok se svými dodavateli, zlepšit své vyjednávací schopnosti, nebo si jen ověřit, jak na tom jste – věřte, že strávíte den plný akce. Suchá teorie na tomto semináři nebude mít místo.

>> Přihlaste se na Procurement Professionals Camp 2017

__

Zdá se vám tato akce pro nákupčí přínosná? Klikněte na tlačítko To se mi líbí a Share. Uděláte mi tím radost.

Jarda Cirkovský

Nejdůležitější novinky ze světa firemního nákupu na váš e-mail

Chcete mít přehled o trendech, novinkách, nebo získávat tipy ze světa firemního nákupu?


X

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top