Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

Přihlaste se na Procurement Professionals Camp

Publikováno: 16. 4. 2019 | rubrika: Firemní nákup, Novinky, Osobní rozvoj, Události

Jste profesionální nákupčí, který se chce odborně rozvíjet, čerpat ze zkušeností ostatních nebo se dozvědět něco nového? Možná chcete zjistit, co funguje v situaci, kterou momentálně řešíte. Pak právě vám je určen Procurement Professionals Camp.

Ve dnech 27.–29. srpna se již pošesté koná třídenní akce, na které se setkáte s kolegy z branže, vyměníte si zkušenosti, na cokoli se zeptáte a získáte jedinečné know-how.

Do týmu lektorů jsem již tradičně přizval špičkové odborníky a osobnosti českého nákupu.

Na seminářích se například dozvíte, co by dělali, kdyby byli ve stejné situaci, jako vy. Zda by postupovali stejně. Nebo jinak. A jak.

Také vám prozdadí, co se jim osvědčilo nebo kde udělali chybu. Celý kurz (kemp) tak bude vlastně jedna velká konzultace, jejímž předmětem budou otázky a témata, které vás zajímají.

Přijďte si pro odpovědi na otázky, které se vám honí hlavou.

Seminář „Strategické řízení nákupu a strategie nákupu“ spolu se mnou povede Tomáš Veit, Head of Procurement Western & Central Europe ze společnosti Plzeňský Prazdroj.

V kurzu „Excelentní nákupčí“ se s vámi o své bohaté zkušenosti podělí František Kofroň, ředitel úseku centrálního nákupu ve společnosti Solutions and Services.

Seminář „Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál“ obohatí o své mnohaleté praktické zkušenosti Robert Rubánko, regionální ředitel nákupu TI Automotive Thermal Evropa

Na programu nemůže chybět velmi hojně navštěvovaný kurz „Microsoft Excel pro nákupčí“, který tradičně vede můj kolega a mistr nad mistry všech různých funkcí, tabulek a grafů Daniel Mikláš.

Ať chcete efektivněji řídit oddělení nákupu, zlepšit práci vašich dodavatelů, zdokonalit strategii nákupu, získat smysluplné údaje z neupravených dat a odvyprávět je pomocí tabulek a grafů, nebo si jen ověřit, jak na tom jste, tak věřte, že strávíte dny plné akce.

Přihlaste se na Procurement Professionals Camp >>

Líbil se vám tato akce? Klikněte na tlačítko To se mi líbí a Share. Uděláte mi tím radost.

Jarda Cirkovský

Nejdůležitější novinky ze světa firemního nákupu na váš e-mail

Chcete mít přehled o trendech, novinkách, nebo získávat tipy ze světa firemního nákupu?


X

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top