Pomůžeme vám ušetřit finanční prostředky a zvýšit úroveň vašeho firemního nákupu

Přihlaste se na Procurement Professionals Camp

Publikováno: 24. 5. 2018 | rubrika: Osobní rozvoj, Události

Jste profesionální nákupčí, který se chce odborně rozvíjet, čerpat ze zkušeností ostatních nebo se dozvědět něco nového? Možná chcete zjistit, co funguje v situaci, kterou momentálně řešíte. Pak právě vám je určen Procurement Professionals Camp.

Ve dnech 28.–30. srpna se již popáté koná třídenní akce, na které se setkáte s kolegy z branže, vyměníte si zkušenosti, na cokoli se zeptáte a získáte jedinečné know-how.

Do týmu lektorů jsem již tradičně přizval špičkové odborníky a osobnosti českého nákupu.

Na seminářích se například dozvíte, co by dělali, kdyby byli ve stejné situaci, jako vy. Zda by postupovali stejně. Nebo jinak. A jak.

Také vám prozdadí, co se jim osvědčilo nebo kde udělali chybu. Celý kurz (kemp) tak bude vlastně jedna velká konzultace, jejímž předmětem budou otázky a témata, které vás zajímají.

Přijďte si pro odpovědi na otázky, které se vám honí hlavou.

Seminář „Strategické řízení nákupu a strategie nákupu“ spolu se mnou povede František Kofroň, ředitel úseku centrálního nákupu ve společnosti Solutions and Services.

V kurzu „Excelentní nákupčí“ se s vámi o své bohaté zkušenosti podělí Tomáš Veit, Head of Procurement Western & Central Europe ze společnosti Plzeňský Prazdroj.

Seminář „Efektivní strategie nákupu: Jak v nákupu odhalit skrytý potenciál“ obohatí o své mnohaleté praktické zkušenosti Jiří Rožański, Head of Purchasing CEE ze společnosti Xella Group.

Na programu nemůže chybět velmi hojně navštěvovaný kurz „Microsoft Excel pro nákupčí“, který tradičně vede můj kolega a mistr nad mistry všech různých funkcí, tabulek a grafů Daniel Mikláš.

Ať chcete efektivněji řídit oddělení nákupu, zlepšit práci vašich dodavatelů, zdokonalit strategii nákupu, získat smysluplné údaje z neupravených dat a odvyprávět je pomocí tabulek a grafů, nebo si jen ověřit, jak na tom jste, tak věřte, že strávíte dny plné akce.

Přihlaste se na Procurement Professionals Camp >>

Líbil se vám tato akce? Klikněte na tlačítko To se mi líbí a Share. Uděláte mi tím radost.

Jarda Cirkovský

Nejdůležitější novinky ze světa firemního nákupu na váš e-mail

Chcete mít přehled o trendech, novinkách, nebo získávat tipy ze světa firemního nákupu?


X

© Benefico s.r.o. • Všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top